רותם בשירותי ליווי

בונז'ורנו,

שמי רותם, ואני מספקת שירותי ליווי. נראה שגברים רבים של סוכנות הליווי שלי מזמינים נערות שמספקות שירותי ליווי לקבל את שירותי הסקס האלה, שהם בדרך כלל לא מקבלים בחיים הרגילים עם נשותיהן, בנותיהן או מאהבותיהן. אחד כזה הוא סקס לסביות. אין ספק, בשביל זה, הם צריכים לפחות שתי נשים, שלא יהיו להם אלא אם כן הם נשואים לשתי נשים או יותר בו זמנית. אבל זה דבר מאוד לא נפוץ במדינת ישראל בימינו. זה לא חוקי להחזיק שתי נשים בו זמנית. פוליגמיה (כך קוראים לזה שלגבר יש 2+ נשים בו זמנית) נאסרה כבר בשנת- 1926. למרות שבאופן לא רשמי, חלק מהגברים ממשיכים את המסורת הזו. אז הדרך האמתית היחידה לחוות אהבה לסבית עם השתתפותכם או צפייה היום היא להזמין שתי בנות מסוכנות הליווי שמספקות כמובן שירותי ליווי. או לחלופין אם יש לכם אישה אחת שתסכים להזדיין עם פילגש מוזמנת – גם זה יתאים.

הייתי חלק מבקשות לסביות כאלה מספר פעמים. אני ממש מכירה את הגוף שלי, היא מכירה את שלי, ושתינו עבדנו שעות רבות באספקת שירותי ליווי על מנת שהאינטראקציה הארוטית הלסבית שלנו תהיה מצוינת לעיני כל.. בפעם ההיא גם תפסתי אותה כדי ללכת לשכונה מפוארת של העיר, הצד האירופי שלה. אני תמיד אוהבת לבוא לבלוק הזה כי זה מרגיש שגרים כאן רק האנשים הכי טובים ומקסימים. הם תמיד סופר ידידותיים אתנו ומתגמלים אותי היטב. עם כמה תושבי המקום, נסעתי לכמה נסיעות לחופשות בערים אחרות ואפילו טסתי למדינות אחרות לסוף שבוע או יותר, בהיותי חברה לנסיעות פרטיות ועסקיות.

המקום, אליו הזמינו אותנו, היה בניין גבוה ומואר. הגענו לקומה שלישית ודפקנו בדירה. כשהם פתחו לנו, פגשנו גברים נאי מראה לבושים בסגנון מוסלמי. הגברים הזמינו אותנו בחום והראו לנו איפה האמבטיה. אחרי שיצאנו החוצה, נקיות ורעננות, מריחות מצוין בזכות הבשמים בניחוח האפרסק שלנו שקנינו במיוחד כדי לשעשע את לקוחות הליווי שלנו, הגברים ישבו בכורסאות עם הפנים למיטת קווין סייז גדולה, שהייתה מרכז של החדר המעוצב בשפע.

"תראו, בנות, הנה מה שאתם תעשו. אנחנו רוצים שתתחיל את המשחקים הלסביים שלך על המיטה הזו. ולהפוך אותם לוהטים יותר. נשב ונצפה בך. החברים שלי ואני הסכמנו שנסתכל, דוחפים את הגירוי שלנו. המטרה היא לשבת בתנוחה חופשית ולא למנוע מזין לקום. מי שיקבל את הזקפה בפעם האחרונה (או שלא תהיה לו בכלל) במהלך לפחות שלושים דקות של ההופעה הלוהטת שלכן, מנצח".

זו אכן הייתה משימה מעניינת עבורנו. בעצם, היינו צריכים לעשות הכול כדי לעורר את הגברים (אבל לא לגעת בהם), תוך תיאור של סקס לסבי במלוא הדרו ולוהטותו, בניסיון לעורר את הגברים. הם, בתורם, היו צריכים לצפות אבל לנסות לא להראות שהם גבוהים. הימור מצחיק. אבל זה רק חלק מהחיים – לפעמים, אתה צריך להמציא דברים חדשים כדי לבדר את עצמך כגבר, נכון?…