שרה נערת הליווי

שלום לכל קוראיי הנאמנים,

אז מה נסגר אתכם היום? הכול לאווי דווי? מרוצים מהחיים שלכם עד כה? קוראים לי שרה, אני בת עשרים וחמש וקצת, ומזה חמש שנים אני משמשת בתור אחת מאותן נערות ליווי. פעם, כאשר הייתי שומעת את צמד המלים – " נערות ליווי " הייתי מצטמררת. בחיים לא הייתי חושבת שיגיע היום ושאני אתדרדר עד כדי כך ואהפוך לחלק מהקהילה של נערות ליווי. אני סוג של קלישאה מהלכת. החיים לא האירו לי פנים. ההורים שלי, ובעיקר אבא שלי, היו מתעללים בי כל הילדות. מכות היו חלק מהשגרה היום יומית שלי. ובהיותי בת יחידה, ספגתי את כל הריקושט ואת כל העצבים. ברחתי מהבית בגיל חמש עשרה. חייתי אשכרה ברחובות. כמו שאומרים – מהיד אל הפה. אז מה הפלא שהפכתי להיות נערת ליווי? בלי השכלה ובלי ניסיון תעסוקתי איזה עוד ברירות נותרו לי?

בעיקרון אני מכירה הרבה נערות ליווי שבריאותן הנפשית נפגעה, או שאיבדו את ילדיהן לשירותים חברתיים. תרופות נפוצות בתעשייה, החל מגברים שמזמינים נערות ליווי כדי לקחת איתם את החומרים הבלתי חוקיים ולהציע את הסמים כתוספת חינם. יש לי חברה, נערת ליווי גם, שאיבדה את שני ילדיה בגלל עבודתה וההתמכרות שלה לקוקאין, כמו גם התקשתה לשמור על מערכת יחסים יציבה.

ואז יש את הצד המסוכן לגבי מי שאני מכניסה לבית שלי. אין שום ערובה שאני בטוחה, אני ממש מסתדרת עם השכן שלי שיודע מה אני עושה והוא עזר לי לגרום למישהו לעזוב בעבר. אכן רציתי להתאבד בגלל התעשייה של נערות ליווי כשהיא עולה עליך וכשאת יוצאת עם כל כך קשיים. הייתי על קוקאין והייתי עושה כמה שעות עבודה כדי להשיג כסף עבור הסמים. אני מתרגלת מין בטוח ונבדקת בקביעות כל שלושה עד ארבעה חודשים, אבל התעשייה רגילה. ולמען האמת, הכסף ממכר. יחד עם זאת, אני מודאגת מהיציאה לצמיתות מכיוון שלא התכוונתי להתרחק מהעבודה במשך יותר מ-שמונה עשר חודשים בכל פעם.

אין לי כישורים ואין לה ניסיון קודם בעבודה, מה שמקשה עליי למצוא תעסוקה אחרת…